Новини

В Ужгороді відбудеться персональна виставка картин Олександри Стемберської «Пустота і підсвідомість»

13 Травня 2013 3 502

«Картина-це справжнісінька мовчазна розмова моменту душі з самою особистістю», – вважає митець.

Пустота і підсвідомість – саме така тематика виставки картин молодої й перспективної художниці Олександри Стемберської, що експонуватиметься з 7 до 19 червня на території Закарпатського музею народної архітектури та побуту за за підтримки студії розвитку MP.

Олександра – талановита студентка ЗХІ, неодноразова учасниця різного роду виставок. Захоплюється живописом, графікою, модерном та абстрактом.

На виставці будуть представлені картини, що намальовані без всіляких планів чи ескізів. За словами художниці, кожна з цих картин почалася з однієї лінії, товщина якої дорівнює голочці. Так чи інакше, із незапланованих образів, під впливом внутрішнього стану вийшла справжня композиція. Тонкі лінії на картинах зроблені абсолютно підсвідомо і символізують хаос, павутину думок і емоцій.

Відвідати філософсько-психологічну виставку О. Стемберської має можливість кожна людина, котра щодня прагне до саморозвитку і пізнання всієї глибини таємного світу творчості, в результаті чого розвивається її духовна культура, урівноважується емоційний стан. На цих картинах кожен може знайти відображення саме тих почуттів, які неможливо передати словами.

Атмосфера виставки планує бути такою, що людина ніби розчинятиметься в повітрі, для неї зупиниться час, з’явиться почуття того, що попереду ціла вічність.

Відкриття виставки О. Стемберської «Пустота і підсвідомість» відбудеться 7 червня 2013 року о 16:00 в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту за адресою м. Ужгород, вул. Капітульна, 33/а. Після відкриття експозиція триватиме з 8 до 19 червня, починаючи з 10:00 до 18:00.

Нову інформацію про виставку можна дізнатися у спільноті http://vk.com/exhibition7june

Євгенія Чередниченко, Varosh.com.ua

0 #