Новини

В Ужгороді проведуть безкоштовну Summer Wedding School

18 Червня 2014 2 124

Відбудеться вона 13 липня в офісі Майстерні Свят, що на вулиці Берчені, 74. Заняття триватимуть з 10:00 до 19:00.


– Кожна з дівчат мріє про яскраве, стильне, романтичне весілля з дитинства. Малює собі картинку, починає планувати, як воно має виглядати. Кожна з 100 відсотковою впевненістю вважає, що з цією місією впорається. Так думала і я… Але потім починаєш стикатися з питаннями, про які ніколи не задумувалася. Інколи нюанси виникають тоді, коли їх вже нереально вирішити. Якщо не хочеш несподіванок, тоді Summer Wedding School саме для тебе. 

Якщо ти з тих наречених, які прийняли рішення займатися підготовкою і плануванням свого весілля самостійно, то у мене для тебе є супер-подарунок – цінні поради від професіоналів весільної індустрії у Summer Wedding School. Після відвідання школи, в тебе вже буде чіткий план і схема організації власного весілля. Ти отримаєш відповіді, які до цього часу не давали тобі спокою, – каже організатор школи та власниця "Майстерні Свят" Наталія Янцо.


Під час курсу Наталія Янцо – керівник та засновник агенції "Майстерня Свят", викладач навчального курсу "Весільний координатор", автор посібника "Щоденник нареченої", випускниця весільної школи Ольги Ермілової – розповість як:

Участь у школі безкоштовна. По її запершенню, учасниці отримають фото з Wedding School, уривок відео зі школи, сертифікат на безкоштовну годинну консультацію з Наталією Янцо та диплом.


Зареєструватися можна тут або за номером телефону 050 188 36 46.

0 #