Новини

В Україні сайти розробляють за їжу

7 Листопада 2013 1 507

Українці готові працювати за їжу! Так, накривши майстру стіл, можна отримати на свій комп'ютер ОС Windows, або ж замовити розробку сайту. Масу подібних навіжених пропозицій можна знайти на сайті оголошень Slando.

Наприклад , Богдан з Києва пропонує послуги з установки ОС Windows в обмін на ситний обід. Він пише: "Вважаю за краще м’ясо, підійде також вегетаріанська їжа, але в такому випадку в подвійній кількості. Мінімум стейк чи шашлик з гарніром, десерт, зелений чай, БОРЩ. 50 грамів опціонально". А киянин Андрій готовий за їжу створити сайт. Його "розцінки такі: "мій дизайн – ковбаса, дизайн з нету – борщ , ваш дизайн – ікра".

А якщо у когось є iPhone, то він може обміняти його на кілограм помідор. Така «щедра» пропозиція від киянина Романа. А ось одесит Сергій готовий подарувати вам мух. У його оголошенні значиться: "віддам веселих МУХ даром. Не шумлять! Не паскудять і таке інше".

Для харків’ян на Slando є унікальна пропозиція – "таксі для ручних ведмедів, а також ведмедих і ведмежат". Ще одна приваблива пропозиція актуальна для львів’ян – замовивши послуги вантажників, можна отримати банан.

А маючи всього 50 гривень можна обзавестися півнем, який "читає чотко реп про важкі будні чотких пасанчіків".

0 #