Новини

В мовній школі “Поліглот” в Ужгороді та Мукачеві готуються до нового заїзду у дитячому таборі

6 Липня 2015 1 571

Літня програма у мовній школі продовжується. Найближча зміна розпочинається вже 6 липня.

–  Для переважної більшості батьків літо є одним з приводів для того, щоб чимось зайняти своїх діток. І не будь чим, а чимось таким, щоб можна було не переживати за безпеку своїх малят і знати, що їм весело, цікаво і корисно. Чим же ж відпочинок в англомовному денному таборі "Поліглот" унікальний? Напевно тим, що кожен день тут є іншим, цікавим і не схожим на попередній, – кажуть у мовній школі "Поліглот".

Колектив професійних та енергійних вчителів дбає про те, щоб уроки англійської були цікавими і захоплюючими, а волонтери-носії англійської мови в свою чергу дбають про веселі розваги на подвір’ї. Походи до басейну, кінотеатру, заняття з танців, креатив-студія, інтерактивні ігри дітей, смачне харчування і багато інших розваг роблять відпочинок в таборі дуже насиченим і захоплюючим. І що найголовніше, діти не лише відпочивають, а й навчаються. Протягом 10 днів табору вони проходять курс англійської мови (30 годин) та ознайомчий курс з угорської.

В кінці кожної зміни, батьки на власні очі можуть переконатися як підвищилися знання англійської в їхніх діток, а також побачити чому новому вони навчилися.

Кількість місць обмежена.


Адреси:

Varosh

0 #