Новини

Ужгородській Свободці пошили нову весільну сукню

30 Червня 2013 2 236

Ужгородську міні-скульптурку, діючий річковий маяк «Ungvar», більш відому як Свободка вчергове причепурили і одягли у нове плаття. Цього разу – з нагоди Параду наречених, який сьогодні проходить в Ужгороді.

Це плаття, як і попередні, створене ужгородським дизайнером-модельєром Анною Биковською. Вона і розповіла нам, що нове платя Свободки було пошито всього за 1 день. Авторка вже "набила руку" на пропорції фігурки і легко створює для неї плаття. У новому туалеті Свободки використано натуральний лебединий пух. Оскільки перше плаття було білим, як і годиться на першому весіллі, то друге вже було дещо "довільнішим" і тому використано рожевий колір, адже Свободка вже не вперше одягає весільну сукню.

Автори ідеї планують незабаром влаштувати виставку усіх костюмів Свободки.

Ідея одягати Свободку виникла рівно рік тому саме під час Параду наречених-2013. Того дня Свободка отримала своє перше плаття.

Відтоді вона була і українкою, і угоркою, і школяркою, і виноробкою, і відьмою, і помічником Миколая… Всього приміряла на себе 11 суконь. 12-й туалет Сободки – рожевого кольору і виконаний з мережива та пуху. У якості весільного букету вона тримає квітку орхідеї.

Свого часу ми навіть підготували матеріал Про Топ-10 модних образів ужгородської Свободки.

Олександр Попович, фото Остапа Поповича, для Varosh.com.ua

0 #