Новини

Ужгородка Ксенія Палфі знялася у рекламі мережі мультибрендових бутіків білизни “Silenza”

26 Червня 2015 2 299

Красуня стала обличчям мережі, яка вийшла на український ринок цьогоріч і стартувала відразу з відкриття 4-х своїх магазинів у Києві.

– У магазинів Silenza незвичайна концепція: вони задумані як лаунж-простір з італійською атмосферою, де можна не тільки шопиться, а й просто приємно проводити час. Перед нами стояло завдання створити ролик, який компанія транслюватиме на екранах у своїх магазинах. Враховуючи італійську історію і концепцію бутиків, ми вирішили відійти від класичної прямої реклами білизни і створили цілу історію. В центрі історії – жінка. Вона сумує, вона сміється, вона переживає, вона насолоджується. Вона дивиться на себе, милується собою, оцінює себе. Вона думає про свої почуття, сумнівається, приймає рішення. Вона живе. З нею відбувається все те, що відбувається з кожною дівчиною. Щоб передати справжню атмосферу, знімали ролик в італійському місті Генуя. У нашому розумінні реклама – це щось більше, ніж просто "продати продукт". Якісна реклама – це коли від перегляду ролика людина не тільки захотіла придбати те, про що йде мова, а й отримала насолоду (естетичну, емоційну або просто посміялася), – розповідають творці ролика.

Команда проекту 16on9 і Fedoriv: продюсер – Таня Чайковська, режисер – Микита Казмирук, оператор – Володимир Каліщук, стиліст – Євгенія Скварська, монтаж – Аркадій Пасічник, Юрій Хамовський та Микита Казмирук, звуковий дизайн – Аркадій Пасічник, Юрій Хамовський, актори – Ксенія Палфі та Павло Грабовський.

Varosh

0 #