Новини

Ужгород. 28 днів потому: Як створювалося відео про місто на карантині

16 Квітня 2020 1 655

12 квітня на ютубі з’явилося відео “Ужгород. 28 днів потому”, що показує, як змінилося місто на карантині. Відео наразі зібрало близько близько 32 тисяч переглядів та безліч відгуків у соцмережах.  Ми розпитали в одного з авторів Олександра Свергуна про ідею, зйомки та емоції від спустошеного Ужгорода.

Зібралися троє хлопців, бо більше і не можна, Олександр Свергун, Олександр Шевелюк і Андрій Баганич. І  за два дні зняли на айфон відео про новий Ужгород без людей.

«Ми вирішили зробити відео про пусті вулиці, про те, як змінилося наше життя. Ми всі вдома, а місто сумує, все зачинено, нікого нема, хотілося це показати».

Насправді, створювати відео було складно, адже центр доволі насичений людьми. Тому хлопці знімали протягом двох ранків, а наскрізь самотню вулицю Минайську – у неділю, 12 квітня, коли влада рекомендувала залишитися удома.

«Ми намагалися зняти пусте місто, але в нас не виходило, тому що там купа народу. Нам довелося прокидатися о шостій-сьомій ранку, і все одно не вдавалося “зловити” пусті вулиці з першої спроби».

Саша каже, що відео створювалося першочергово для тих, хто вдома, аби вони побачили, як змінилося рідне місто, ритм його життя.

У процесі хлопці звернули увагу на об’єкти, які вже роками немов на карантині. Якщо загалом для міста карантин – тимчасовий, то для Корони, кінотеатру “Ужгород”, універмагу “Україна”, магазину “Корзо” – неначе вічність.

Саша жартує, що тепер часу вдосталь, вікна помиті, можна й далі знімати відео. Чекаємо нових сюжетів!


Прочитайте кілька історій про карантин:

Varosh

0 #
# covid-19 # карантин в Ужгороді # самоізоляція