Новини

Укрзалізниця відкрила продаж квитків до новорічних свят і підняла ціни на 15-40 гривень

13 Листопада 2013 1 877

Про це йдуться у повідомленні від відомства.

"Сьогодні, 13 листопада, за 45 діб відкрито попередній продаж квитків на 27 грудня (п’ятниця) 2013 року. На цю дату Укрзалізниця запропонувала пасажирам понад 32 тисячі місць до курортних центрів України з усіх регіонів. До місць відпочинку Західної України на передноворічну п’ятницю (27 грудня) Укрзалізниця запропонувала пасажирам понад 13 тис. місць".

Окрім цілорічних графікових поїздів, які курсуватимуть у передноворічні дні, Укрзалізниця розглядає можливість призначення більш, ніж 20 додаткових поїздів у найпопулярніших напрямках. Зокрема, у разі виникнення дефіциту місць, будуть призначені додаткові поїзди та рейси на маршрутах Київ – Ужгород, Київ – Івано-Франківськ, Одеса – Ужгород, Харків – Ужгород, Сімферополь – Київ, Сімферополь – Івано-Франківськ, Дніпропетровськ – Київ.

"У період передноворічних свят діятиме календарний коефіцієнт – 1,1 (25.12 – 30.12). У зазначені дати вартість проїзду збільшиться на 15-40 грн. у порівнянні з попереднім календарним періодом. Таким чином, розповсюджена низкою ЗМІ інформація, що до Нового року залізничні квитки здорожчають в 2,5 рази, не відповідає дійсності".

Завтра, 14 листопада, буде відкрито попередні продаж квитків на 28 грудня. Продаж квитків за 45 діб до відправлення поїзда розпочинається, як у залізничних касах, так і в мережі Інтернет о 8 ранку.

0 #