Новини

Укрзалізниця: “Ужгород – Сімферополь” припиняє курсування

12 Вересня 2013 2 606

Львівська залізниця вносить зміни у графік руху поїздів у зв’язку з закінченням сезону літніх перевезень.

У зв’язку з закінченням сезону найактивніших літніх пасажирських перевезень у графіку руху поїздів на Львівській залізниці відбудуться зміни. Зокрема, з 29 вересня припиняє курсування поїзд № 256/255 сполученням Львів – Сімферополь та буде відмінено курсування безпересадкового вагона №28 сполученням Ужгород – Сімферополь. А з 30 вересня припинить курсування поїзд № 296/295 сполученням Чернівці – Сімферополь. Також з 14 вересня закінчується курсування поїзда № 47/48 сполученням Санкт-Петербург – Львів.

Поїзд № 13/14 сполученням Ужгород – Київ у вересні курсуватиме щоденно, оскільки тут використано один склад формування Південно-Західної залізниці та один склад формування Львівської залізниці. У жовтні заплановано встановити курсування цього поїзда щоденно уже двома складами Львівської залізниці.

З 1 жовтня розпочинається курсування поїзда № 668/667 сполученням Чернівці–Ковель з періодичністю курсування через день. Поїзд відправлятиметься з Чернівців по непарних числах, а з Ковеля — по парних. Водночас поїзд № 84/83 сполученням Ковель – Одеса з 19 вересня курсуватиме через день із Ковеля по непарних числах та із Одеси по парних числах.

0 #