Новини

Українці почали здавати себе в оренду

4 Листопада 2013 1 423

Послугою "чоловік на годину" вже нікого не здивуєш, а ось "дружина на годину", "дідусь напрокат" або "друг на годину" – дещо нове в арсеналі винахідливих українців. Схожі пропозиції можна знайти в різноманітних варіаціях на сайті оголошень Slando.

Ось що пише в своєму оголошені Миколай з Херсону, пропонуючи послуги "дідуся напрокат": "Залюбки посиджу з вашими дітками, поки вам хочеться відпочити від сімейних негараздів. Дві вищі освіти (вони дітям ні до чого і вам також, головне бути спокійними за дітей), справжній дід, 54 роки, своїх 5 внуків. Усі грають в шахи, шашки, та на музичних інструментах. Кухар, значить знаю чим годувати. І взагалі великий, круглий та добрий. За дитя порву".

"Відведу, заберу вашу дитину з дитячого садка, школи, допоможу з виконанням домашніх завдань". Такий список послуг пропонує "бабуся на годину", Людмила з Дніпропетровська. А "бабуся напрокат", Світлана з Сімферополя, подивиться за малюком за 20 гривень за годину.

Людмила з Києва готова стати "дружиною на годину". Вона пише: "Пропоную послуги жінки на годину. Роблю усе, крім інтиму". Жанна з Миколаєва готова за 60 гривень на годину стати "слухачем та співрозмовником напрокат". А ось Анна з Одеси може стати "другом на годину". В її оголошенні значиться: "Якщо ти втомився від самотності, шукаєш підтримки, кинув коханий, чи просто хочеш поспілкуватись, тоді ти прийшов за адресою".

Наразі в базі сайту Slando зберігається більше 5,2 млн приватних оголошень від українських інтернет-користувачів. З них понад 350 тис. пропозицій припадає на розділ "Послуги".

0 #