Новини

У п’ятницю в Panorama by Kashtan відіграє пітерський діджей Oleg Stuff

29 Травня 2013 2 450

До Ужгорода їде учасник суперпопулярної у '90-х банди "Чугунный скороход", якій належить енциклопедичний хіт "Быстрая походка взгляд безумный, по этому меня называют чугунный" Oleg Stuff.

Окрім гастролей з командою в якості штатного діджея, Олег відзначився і у всіх можливих навколо-клубних проектах. Зокрема, саме він організовував першу пітерську сцену на фестивалі КаZантипі – авторство культового бренду "Щастье" належить йому.

Олег свого часу працював на Kiss Fm, а трохи згодом заснував власний музичний лейбл Sunshine Planet. Шість років тому Oleg Stuff вже грав в Ужгороді, він добре пам’ятає вечірки в клубі "Армагеддон" та "Каштан", адже музична обізнаність місцевої публіки його приємно вразила.

– Коли я приїздив минулого разу, мене позиціонували, як першого російського діджея, який гратиме в Закарпатті. Однозначно, ваше місто у плані смаку може дати фору багатьом мегаполісам – через близькість до Європи та можливість їздити на кращі світові фестивалі і танцювальні івенти ви добре орієнтуєтеся у тенденціях. Тож, думаю, все пройде легко та весело і цього разу, я планую грати актуальну європейську музику для ваших добродушних і просунутих клаберів, – каже Олег.

0 #