Новини

У повітрі: громадянсько-поетичний проект від ужгородців

7 Липня 2014 2 376

Режисер проекту — Вячеслав Єгоров, оператор — Микола Романовский. Координатор — Марічка Черничко, інформаційне забезпечення — Олександр Попович, консультант — Борис Шатров.

Ось, що кажуть про проект його організатори:

— Ця ідея витає у повітрі, а ми станемо першими, хто дасть їй життя. Ми перетворимо думки десятків людей у єдиний живий організм. Кожна фраза, кожна думка впишеться у нову несподівану структуру.

Ми запускаємо поезію у небо, аби вона летіла все вище і вище. Це буде кулька, яку ми надуємо усі разом. Кожен додасть свій подих — одну строфу. Концентрат тих думок, тих переживань, які нині переповнюють душу, які є сутністю саме зараз. По одній строфі від кількох десятків письмеників — і ось виникне непередбачено-новий витвір мистецтва.

Матеріальності поезії додасть форма відео. Кожен учасник громадянсько-поетичного проекту сам озвучить "всю сіль" своєї творчості — вибір за письменником. Ми ж об’єднаємо шматочки у єдине поетичне ціле. Так наче у подиху злиються десятки людей.

Творчість є індикатором та проявом тих настроїв, якими живе сучасність. Ми прочитаємо думки суспільства, ми проникнимо глибико у структуру підсвідомого… І запустимо результат у повітря!

0 #