Новини

У Мукачеві започаткували жіночі танцювальні вечори

5 Серпня 2014 3 544

Ідея належить мукачівській танцівниці та тренеру з танців Ліліані Єрмоленко.

Дівчина викладає хореографію у танцювальному центрі "Сучасник", утім вирішила у літній період вийти за його межі та організувати щось цікаве та нове для Мукачева.

– Танцювальні марафони, які ми започаткували це не зовсім типова дискотека. По-перше, збираються лише ті, хто справді любить потанцювати. По-друге, немає зайвих чоловіків – хоча дівчата можуть приходити зі своїми другими половинками. По-третє, атмосфера спонукає до розслаблення та розкриття себе. Тут не потрібно "випендрюватися" перед кимось, ми усі приходимо просто потанцювати. Музику обираємо собі самі. Взагалі перші кілька марафонів пройшли дуже успішно. Було більше 25 дівчат. Усі танцювали, спілкувалися, гарно проводили час. Та й чоловіки на такі вечірки без проблем відпускають своїх коханих, – каже Ліліана.

Танцівниця каже, що вік та фізичні дані абсолютно не мають жодного значення. Дівчата танцюють сальсу, бачату, меренге, танець живота, гоу-гоу, рок-н-рол.

Марафони проходять щочетверга з 21:00 у клубі "Daddy Сool". Вхід вільний. Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном 099 206 00 98.

Varosh

Фото: Крімері Златкіна

0 #