Новини

У мовних школах “Поліглот” розпочався набір на курси англійської, угорської, чеської та словацької

12 Січня 2016 1 908

У "Поліглоті" ви можете обрати навчання як і для дорослих, так і для малят від 3 років. Заняття проходять: в групах, індивідуально, напів-індивідуально, по Skype.

– Розпочався новий рік. Багато хто вступив в цей рік з новими цілями та планами і, майже, кожна з наших мрій пов’язана з кар’єрним ростом, благополуччям, самовдосконаленням та відпочинком. Усім нам відомо, що знання іноземної мови зможе наблизити нас до кожної з них.

Загальноприйнято вивчати англійську мову, як міжнародний еквівалент спілкування. Але це не зменшує ступінь значущості вивчення інших іноземних мов. Особливо для нас, закарпатців, є актуальними мови сусідів: угоська, чеська, словацька та польська. Адже нам легше порозумітись з сусідами під час відпочинку або роботи, – кажуть у мовній школі.

Сьогодні ж існує величезна кількість способів та методів вивчення мови і кожна мовна школа має свою унікальну відмінність і особливість. У Навчальниому центрі "Поліглот" студенти відчувають себе членами великої сім’ї. Сім’ї, в якій цінують кожного, де весело вчитися і досягати максимальних результатів.


– Дуже задоволені навчанням у Поліглоті. Я вважаю, що моїй родині пощастило, так як у тут є пропозиції для кожного члена сім’ї. Нам сподобалися методи навчання. Уроки проходять у творчій атмосфері, нудно не буває ніколи. На уроках приділяється увага всім. Дякую і рекомендую, – розповідає учениця школи Вікторія.


– У людини завжди є вибір – і він завжди залишається за вами. Тому якщо ви бажаєте вивчити іноземну мову в "Поліглоті", то обирайте доступний і найоптимальніший варіант для себе і членів своєї сім’ї. А команда Навчального центру зробить все можливе й неможливе, щоб ви і ваші рідні подолали всі страхи і перешкоди та заговорили іноземною, – переконують у "Поліглоті".

Про деталі ви можете дізнатись на сайті: pоlyglot.org.ua або ж за телефонами: 099 521 21 78 (Ужгород), 099 798 39 79 (Мукачево).

Varosh

0 #