Новини

“Творити добро просто”. Долучитися до акції можуть усі охочі

29 Травня 2013 2 640

Цього разу активісти з Ужгорода вирішили подарувати трохи казки та щастя дітлахам з будинку сімейного типу, що у селі Жденієво.

– Акція дуже схожа на ту, що ми проводили взимку, але тоді дітки писали листи Діду Морозу, а цього разу було відеозвернення. Перед тим, як приїхати до дітей, ми навіть не телефонували батькам – хотіли зробити сюрприз. Так і було  – звалилися їм, як сніг на голову. Розказали про те, що ми громадська ініціатива "Творити добро просто" і що маємо бажання до Дня захисту дітей провести акцію з втіленням мрій. Ми записували дітлахів по одному, причому так, аби ніхто не чув побажань один одного, тому мрії майже не перекликаються – вони щирі, дитячі, добрі,  – розповідає організаторка акції Олена Ярема.

Втілення мрій відбудеться для 10 дітей. Вже 2 червня активісти огранізації "Творити добро просто" приїдуть до них з подарунками. Більшість бажань дітлахів вже виконано, не вистачає хіба комуфляжної форми для Лук’яна та дитячої косметики для дівчат. Утім, тут будуть раді усьому, чим ви захочете поділитися: книгам, іграшкам, солодощам і т.д.

Контактний телефон: 050 752 43 31.

0 #