Новини

The Maneken презентував альбом Portrait

2 Квітня 2013 4 903

2 квітня платівка з’явиться відразу на 60 онлайн-платформах, а з самого ранку вівторка колектив зіграє кілька композицій в ефірі Просто радіо.

У альбом Portraint увійшло 10 авторським мелодій, у тому числі перша російськомовна «Обратный билет». Текст для неї написала російська письменниця Вікторія Платова.

«Я не можу сказати, що це пісня, яка має якийсь великий прихований зміст, але навіть прості речі треба уміти загортати у гарні та зрозумілі слова. Для мене, як для артиста, це новий досвід та крок до основної публіки, яка є шанувальником моїх виступів. Адже незалежно від закордонних виступів, усе ж група The Maneken найбільше виступає у країнах колишнього СНД. Часто буває люди кажуть, що ніколи навіть не могли б подумати, що я – український артист. Я розумію, що це визнання певного рівня музики, яку я роблю, а з іншого боку – це мінус у ідентифікації. Тому, цим «Обратным билетом» я хочу трохи розставити крапки над «і», – розповів Євген Філатов Varosh-у в Ужгороді, напередодні виступу в клубі Panorama by Kashtan 1 грудня.

Третій альбом, зізнався тоді музикант, буде кардинально іншим, ніж два попередні, але водночас матиме спільне з усіма треками, написаними до цього.

Автором усієї англомовної лірики є друг Євгена Чарлі Стедлер – відомий режисер, який зняв фільм «Дохла риба» з Гарі Олдманом.

До слова, окрім цифрових файлів та CD, Portraint з’явиться і на вінілі.

Жодних сумнівів, що обкладинку до альбому Євген Філатов намалював власноруч, адже він захоплюється графічним дизайном та типографією. Про це артист також розповів в ексклюзивному інтерв’ю – Євген Філатов: «Я дизайнер музичного одягу, який одягаю раз у рік на манекени».


Varosh.com.ua

0 #