Новини

Таксі в Ужгороді та Мукачеві подорожчало. Трошки

23 Квітня 2014 3 605

Але це додатковий привід ходити пішки, або пересісти на велосипед. Тим паче, погода та пора року дуже вчасна для такого рішення.

Ідея підняти ціни на послугу в службах таксі обох міст виникла відразу, як почала "падати" гривня та дорожчати пальне.

Офіційно це сталося з суботи, 12 квітня в Ужгороді та з четверга, 17 квітня в Мукачеві. Рішення ухвалювалося колективно, але деякі служби в обох містах досі тримають старі ціни.

Разом з тим, деякі мукачівські протягом тижня до офіційного рішення про підняття цін та під впливом новини від колег з сусіднього міста вже брали за новими тарифами, тобто на 3 гривні більше, ніж зазвичай, бідкаючись пасажирам на захмарні ціни на пальне і не тільки.

Таким чином, тепер у більшості таксі Ужгорода мінімальний проїзд, тобто до 2 км, коштує 15 гривень, а в Мукачеві – 18. Офіційно. Раніше було 12 грн. та 15 грн. відповідно. Хоча ціна за кожен наступний кілометр не змінилася: в Ужгороді – 2 грн., в Мукачеві – 3 грн.

За словами таксистів, переважна більшість пасажирів з розумінням поставилися до подорожчання і продовжують їздити. Та деякі водії не до кінця розуміють суті змін, адже одночасно з підняттям цін власники служб підняли вартість колцентру, через який таксисти отримують замовлення. Особливо жаліються ті, хто їздить на бензині, й навіть дизелі, та досі не перейшов на газ. Це переважно таксисти Мукачева.

Власне, через цей фактор "газифікації" автопарків та їхній гірший стан пояснюється нижча ціна на проїзд в таксі Ужгорода, порівняно з Мукачевом. Хоча, здавалося, мало би бути навпаки.

Ну і на останок, контакти кількох служб у якості рекомендацій типу "користуємося самі":

Ужгород

Сіті 0501600600

Візит 0505089988


Мукачево

Транзит 0505236500

Експрес 0505828898

Varosh

0 #