Новини

“Сукня напрокат” – нова фішка українських жінок

13 Листопада 2013 2 678

Бізнес на оренді особистих речей поступово перетворюється на масове явище. Українці намагаються заробити буквально на всьому, що їм належить.

Найбільше в цьому досягли успіху українки. Вони знайшли легкий спосіб заробітку на своєму гардеробі. Дами здають в оренду свої святкові сукні, туфлі, шуби, сумочки, біжутерію тощо, повідомляють аналітики сайту приватних оголошень Slando.

У шафах багатьох жінок можна знайти безліч речей, які "чекають свого часу". А бажання підзаробити все частіше підштовхує українок до здачі в оренду особистого одягу та аксесуарів.

Оскільки ринок подібних послуг у нашій країні поки не надто розвинений, то і розцінки можуть коливатися від 10% до 70% вартості нової речі. Але найчастіше взяти їх в оренду можна за 20-30% вартості. При цьому багато українки готові відправляти замовлення по всій країні і охоче торгуються.

Найчастіше в оренду здаються весільні сукні та аксесуари. Слідом ідуть вечірні сукні, взуття, а також різні аксесуари. Чоловіки здають свої речі напрокат значно рідше. Вони воліють продавати те, що вже не носять. Значно частіше чоловічих речей в оголошеннях оренди на Slando можна знайти дитячі речі.

0 #