Новини

“Спати з жінками”: нова книга Андрія Любки

3 Березня 2014 7 963

Поет Андрій Любка вже наприкінці березня вирушить у великий презентаційний тур містами України.

Видає книгу міжнародна літературна корпорація "MERIDIAN CZERNOWITZ " та видавництво "Книги-ХХІ". До видання увійде 50 есеїв та ліричних колонок автора. Назву до книги обрали самі читачі. У листопаді минулого року у соціальних мережах провели опитування. До голосування було визначено 5 різних  варіантів: "Смерть і ще тисяча приводів для любові", "Тут жив хтось до нас", "Серце, серце",  "Люби мене навіть по смерті" та "Спати з жінками". Проголосувало понад 1,5 тисячі людей.

Анотація до видання: "Виявляється, Йоган Вольфґанґ Ґьоте втратив незайманість у 38 років, наслідком чого в літературі стала поява циклу його "Римських елегій". Минуло кілька століть, і теперішнім поетам для творчості вже не конче потрібні аж такі сплески і струси, їх задовільняє й просто сон, який часом може бути реалістичнішим за саме життя. Книжка "Спати з жінками" – саме про такий сон, з якого то хочеться якнайшвидше прокинутися, а то засинати глибше й надовше. Відверто й лірично автор пише про себе, свою й чужі країни, свої любові й своє кохання, улюблені книжки і напої. П’ятдесят історій, жодна з яких не є останньою, бо з них усе тільки починається".

Президент Міжнародної літературної корпорації "MERIDIAN CZERNOWITZ" Святослав Померанцев каже, що "Спати з жінками" – це вже друга книжка Андрія Любки, яку презентує видавництво.

– Андрій є постійним гостем нашого фестивалю і належить до його робочої команди. Наразі вже маємо попередню домовленість з автором про наступні книжки – переклад з польської репортажу "Акварелі" Лідії Осталовської та новий роман з робочою назвою "Тунель", – каже Святослав Померанцев.

0 #