Новини

Smartum: як працює дитяча академія ментальної арифметики в Ужгороді

11 Грудня 2017 1 608

Те, що кожна дитина геніальна за своєю природою кожного дня підтверджують у “Smartum” – дитячій академії ментальної арифметики.

– Чому навчиться ваша дитина в Smartum? Бути впевненою в своїх силах, мислити аналітично та творчо, бути спостережливою, запам’ятовувати дуже швидко, сприймати нову інформацію швидко, приймати рішення і брати на себе відповідальність, – кажуть викладачі.

У Смартумі є програма ментальна арифметика для різних вікових категорії:

Ментальна арифметика – методика тренує швидкість сприйняття та обробки інформації, розвиває обидві півкулі мозку одночасно за рахунок уявної візуалізації обчислень на рахівницях абакус. Висока швидкість усного рахунку – не головний, але цікавий «побічний» ефект.

– Формально діти на наших заняттях вчаться рахувати і дуже швидко. Але насправді вони використовують образне мислення і швидкість їхньої усної лічби показує, як швидко вони можуть використовувати ресурси свого мозку. Яким чином діти рахують? Часто, щось нове – це добре забуте старе. Методика навчання ментальної арифметики використовує давньосхідну рахівницю Соробан, якій уже кілька тисяч років. У Китаї та Японії для розрахунків і зараз використовують цю рахівницю, – розповідають у школі.

На правах реклами

0 #