Новини

Слідом за Сійярто на Закарпаття зібрався глава адміністрації Віктора Орбана

11 Липня 2019 468

За інформацією Varosh, яку редакція отримала з 2-х незалежних один від одного джерел, у понеділок, 15 липня, Закарпаття планує відвідати керівник адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуйяш.

Формальна причина візиту угорського високопосадовця – відкриття реформатської церкви у селі Паладь-Комарівці в Ужгородському районі. Статус візиту – неофіційний.

Слід зауважити, що візит Гергея Гуйяша має відбутися всього за день до візиту на Закарпаття міністра закордонних справ Угорщини Пийтера Сійярто, який має відвідати Берегово у вівторок, 16 липня. Також додамо, що 11 липня Закарпаття, а саме Берегово, відвідав заступник міністра МЗС Угорщини Левенте Модьор.

Важливо розуміти, що всі 3-є угорські високопосадовці, насамперед, Пийтер Сійярто та Гергей Гуйяш, є дуже близькими до прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, і є фактично його політичними alter ego.

Пийтер Сійярто добре відомий українській аудиторії, як один з угорських «яструбів» в українсько-угорському конфлікті останніх 2-х років.

Гергей Гуйяш є не менш впливовим, адже перед тим, як очолити адміністрацію Віктора Орбана, він працював керівником фракції партії влади Фідес у парламенті, і був одним із авторів нової угорської конституції, ухвалення якої спричинило чималий скандал не тільки в Угорщині, а й у ЄС з огляду на велику кількість сумнівних з точки зору демократичності норм.

Varosh

0 #