Новини

Школа іноземних мов LT Language School розпочинає програму тренінгу молодих викладачів

17 Липня 2014 2 308

Нова послуга стартує з 1 серпня. На тренінги запрошують випускників мовного відділення.

Тренінг проводитиметься чотири тижні з 4 до 30 серпня, з понеділка до п’ятниці. Перший тиждень ознайомить учасників з різницею між поняттями teaching, training, coaching.

— Якщо з першим студенти ознайомлюються ще в школі, а далі у спеціалізованому вузі, то про інші два зазвичай не мають жодного поняття. Наша школа займається тренінгом та коучінгом з моменту свого відкриття в Ужгороді — у серпні 2011. Ми розвиваємось у галузі інноваційної освіти, запроваджуючи нові напрямки в освіті Європи та світу у навчальний процес. Ми запрошуємо до навчання всіх, кого цікавить викладання та сфера освіти загалом та він чи вона хотів би пов’язати своє майбутнє саме з цією галуззю, — кажуть у школі.

Тренінг проводитиме тренер з іноземної мови, Леся Товканець, яка буде ділитися своїм 6-річним досвідом у сфері освіти, від викладача англійської мови до мовного тренера та керівника школи іноземних мов.

Пані Леся закінчила Ужгородський національний університет, після чого продовжила навчання у Києві (Український тестово-тренінгових освітній центр), де набула практичного досвіду викладання за світовим зразком. Зовсім нещодавно тренер повернулися з Англії, де проходила практичний курс навчання в одному з освітніх центрів (Pilgrims).

В Англії викладач набула практичного досвіду у сфері мовного коучінгу, явище поки нове для України, і що користується величезним попитом та підтримкою в Європі.

— Мені показали, що є чітка різниця між викладачем іноземної мови, мовним тренером та коучем. Різниця вражаюча і я переконана, що за цим майбутнє. Викладання можливо буде існувати, але не буде користуватися популярністю вже у близькому майбутньому. Світ змінюється і ми всі хочемо змінюватись разом з ним, — розказує пані Леся.

Саме інноваціям та їх практичному застосуванню присвячений тренінг у школі іноземних мов LT Language School.

Учасники повинні заздалегідь підготуватися та налаштуватися на проходження тренінгу, тобто "think outside the box and free your real self", що означає почувати себе розкуто, сміливо висловлювати свої думки та бути собою.


Тренінг платний. Вартість 1 тижня складає 500 гривень. Форма навчання — групова.

Попередній запис за тел. 066 477 41 07.

Кількість місць обмежена. Запис на тренінг триває до 1 серпня 17:00.


Трьох кращих учнів запросять на роботу до LT Language School.


0 #