Новини

Ще один крок до екологічного споживання. В Ужгороді почали подавати каву в їстівних горнятках

15 Лютого 2022 921

Скільки разів ви сьогодні пили каву? А скільки із паперових горняток? Думаєте, що це екологічно? Змушені розчарувати! 

Насправді кавові горнятка роблять зі сплаву паперу та пластику. Так, всередині цього виробу є пластик! Інакше б він не витримав високу температуру та пропускав рідину. 

Враховуючи такий склад, горнятко фактично не можна переробити. Тож після 15 хвилин використання йому ще довго лежати десь на смітнику.  А ще такий стакан – результат вирубки дерев, значної кількості використаної води та енергії. Й до речі, коли папір гниє на звалищі, він виділяє метан, що у 25 разів токсичніший за CO2. А пластик, як відомо, взагалі розкладається на мікроскопічні шматочки та сотні років забруднює ґрунти і воду.

Img 2232

Декілька порад, що дозволять насолоджуватися кавою та водночас дбати про довкілля:

Img 2227

CUPFFEE – це смачний, їстівний стаканчик-печиво, який доповнить вашу каву чи десерт. Він не змінює смак напою та має суперздатність зберігати свою хрусткість. CUPFFEE не залишає після себе слідів розпаду, тобто  повністю біорозкладний. Це робить його альтернативою будь-якому іншому пластиковому чи паперовому посуду.

Горнятко витримує температуру рідини до 85С. CUPFFEE збереже свою хрусткість до 40 хвилин.

Як великий стаканчик (105 кал), так і малий (56 кал) є низькокалорійними. 

Горнятко зроблено з натуральних інгредієнтів, не містить ГМО, барвників, підсолоджувачів чи консервантів. CUPFFEE  не містить інгредієнтів тваринного походження, що робить його суцільно вегетаріанським.

Замовити горнятка можна тут – https://www.cupffee.net

 

Varosh

0 #
# екологія # їстівний стакан # кава