Новини

Сезон 2014 року: сукні для всіх

24 Вересня 2014 2 276

Зараз мода не така примхлива, як декілька десятиріч тому. Кожного року дизайнери намагаються перевершити себе і випустити колекції, які кардинально відрізнялися б від минулорічних. Брак форм оживляє та повертає на полиці крамниць старі (але оновлені) моделі. Тому за останні декілька років панянки можуть зекономити, сховавши вчорашні речі до шафи, – адже прийде весна і щось знову стане актуальним.

Але жінка на те й жінка, що оновлювати гардероб вона прагне постійно. Це справедливо, а ми можемо лише порадити вибирати тільки ті сукні, які пасуватимуть до вашої фігури, та підібрати відповідну кольорову гамму. Єдине застереження для сезону 2014-го – вибирайте натуральні кольори та тканини. Але це швидше плюс, ніж забаганка примхливої моди, бо натуральність актуальна завжди.

Якщо говорити про кольорову гамму, то зважайте на свій вік. Ніколи не використовуйте яскраві молодіжні кольори у віці 20+, а віддавайте перевагу класичним чорному, білому, синьому, бежу тощо та помірним червоному, рожевому, блакитному відтінкам. Через сьогоднішню ситуацію жінки почали більшу увагу звертати на комбінування жовтого з блакитним. Але, шановні, пам’ятайте, що все доречно в міру й однакова кольорова гамма у вбрані, манікюрі та аксесуарах не зробить вас привабливими. І не забувайте, що завжди в тренді залишаються чорний з червоним.

Щодо типів фігури, то їх усього чотири: пісочний годинник, трикутник, перевернутий трикутник та прямокутник. Підійдіть до дзеркала та критично подивіться на себе: на яку геометричну фігуру більше схоже ваше тіло. Не потрібно соромитися, адже ніхто не говорить, що якийсь із типів кращий за інший. Ви така, яка ви є, а сукня вас лише прикрасить. Але правильно підібрана сукня.

Для жінок з типом фігури пісочний годинник (однакові пропорції зверху та знизу, а між ними тонка талія) підійдуть усі моделі. Особливо привабливо такі дами виглядають у сукнях з легкого та грубого трикотажу та V-вирізом. Щодо рукавів, то якщо ваші руки ідеальні, то вибирайте вбрання з обтягуючим рукавом або без нього. У випадку якихось складнощів краще сховати їх за рукавом три чверті або до половини передпліччя.

Дами з фігурою-трикутником (вузькі плечі-широкі стегна) повинні зробити акцент на верхній частині. Це можуть бути широко розставлені бретелі, рукава-ліхтарики, пишно оздоблені ліфи. Тканину варто підбирати легку, яка б наче струменіла по тілу. Найкраще підійдуть крепдешин та шифон. Що стосується низу, то обтягувати його не варто – краще придбати широкий силует зі спідницею-"дзвіночком".

Спортивні фігури перевернутого трикутника (широкі плечі-вузькі стегна) будуть комфортно себе почувати у сукнях, які підкреслюють нижню частину тіла, наприклад, із заниженою талією. Краще вибирати силует "трапецію", бажано з одним оголеним плечем або з лямкою на одному плечі (асиметрія). Якщо вбрання з бретелями, то вони повинні бути зміщеними якнайближче до шиї. Вам категорично заборонені квадратні вирізи декольте, широкі бретелі та рукава-ліхтарики.

Останній тип – тип прямокутника – це жінки з однаково широкими стегнами та плечами і ледь вираженою талією. Тут потрібні моделі, які б зробили акцент саме на талії: з паском або запахом. Також можна поекспериментувати зі зміщенням акцентів, піднявши лінію талії вгору або опустивши до низу. Головне – не купувати сукні прямого крою.

Визначивши свої "слабкі" місця, намагайтеся відволікати від них увагу, і ви будете виглядати чудово.

0 #