Новини

Робота без обмежень: як заробляють жителі Закарпаття за допомогою Кабанчика

16 Травня 2016 1 799

Майже кожного сучасного громадянина зараз цікавить додатковий заробіток. Хтось шукає додаткову роботу класичними способами – через оголошення та сайти з вакансіями.

Але все більше людей відкрили для себе більш зручну можливість – виконання завдань для приватних замовників. Робота вдома можлива завдяки всеукраїнському сервісу Kabanchik.ua – сайту для замовлення послуг.

– Сервіс працює у всіх обласних центрах країни. Але це не означає, що мешканці інших населених пунктів не зможуть його використовувати. Навпаки – ми даємо можливість жителям невеликих міст повноцінно працювати, не залишаючи рідних містечок. Це реально завдяки перевагам сучасного фрілансу, – зазначає керівник сервісу Роман Кірігетов.

Фрілансери можуть співпрацювати з замовниками з усієї України – можливість працювати є навіть, якщо у рідному містечку проблеми з вакансіями.

– Фріланс – віддалена робота, яку переважно виконують через Інтернет. Зараз це дуже популярний напрямок на ринку праці, тож на відсутність завдань фрілансери не скаржаться. Зокрема, попитом користується копірайтинг – послуги з написання унікальних текстів для сайтів. Найпопулярнішими ж зараз є спеціалісти з розробки сайтів та мобільних додатків, дизайнери, програмісти, перекладачі. Написання курсових та дипломних робіт для студентів на даний момент актуальне як ніколи, – кажуть засновники сайту.

На сайті Кабанчика – декілька сотень категорій, немає обмежень лише з фрілансу. Якщо є можливість і бажання – можна їздити до Ужгорода і виконувати різноманітні завдання замовників. Всього на сайті передбачено кілька сотень категорій для пошуку підробітку.

0 #