Новини

Ресторанна культура в маси: як Daily здивував Мукачево

27 Серпня 2013 3 311

Незвична гастрономічна подія відбулася на центральній площі міста 24 серпня у День Незалежності. Протягом години кожен охочий міг безкоштовно скуштувати авторські страви кухарів ресторану та оцінити їх добровільним внеском.

– Ми підготували 5 ексклюзивних страв, які можна скуштувати тільки у нас: 60 порцій сирних кульок, 30 порцій курячих крилець, по 20 порцій ковбасок, реберець та курячого шашлику. З усім наші гості впоралися за менш як годину, – з посмішкою розповідає керуюча ресторану Daily Людмила.

За її словами, вони дещо ризикнули з посудом: замість звичних для дегустацій на вулиць пластикових приборів, видавали повноцінний ресторанний посуд.

– Дуже приємно, що люди все повертали назад, і нам не довелося ні за ким бігати чи нагадувати. Це головна оцінка і нашої роботи, і страв. Окрім того, ми зібрали ще 100 гривень, – додає Людмила.

Дегустація від закладу під амбіційним гаслом "Daily здивує місто" пройшла в дуже популярному в Європі стилі Днів ресторанів та фестивалів вуличної їжі. Ключова їх ідея – в донесенні ресторанної культури та культури харчування на масовому рівні.

Varosh

Фото Роми Каймана

0 #