Новини

Продумане планування та інфраструктура: в Ужгороді зводять “Маєток Боздош”

12 Березня 2016 3 022

За словами забудовника, Маєток Боздош – це унікальна пропозиція на ринку нерухомості, гармонійне поєднання всіх вимог сучасного інвестора до майбутнього житла.

Квартальний принцип зведення будинків в "Маєтку Боздош" передбачає існування внутрішнього дворику, облаштованого за принципом "CarFree Zone" (зона вільна від авто): ландшафтний дизайн та освітлення території, зона відпочинку, дитячі, спортивні майданчики, квартири перших поверхів з власною терасою та багато іншого очікує на майбутніх власників квартир. В свою чергу забудовник забезпечує необхідною кількістю паркомісць, які розташовуються по периметру комплексу.

Екстер’єр: оригінальний архітектурний стиль, декоровані підсвіткою фасади. На перших поверхах зовнішньої сторони будівлі запроектовані комерційні площі, в яких розташуються: магазин, салон краси, дитячий садок, аптека, стоматологічний кабінет, тренажерний зал, офіси та інше.

Інтер’єр: ретельно опрацьовані планування кожної квартири: великі кімнати, просторі кухні, лоджії з панорамними вікнами. Зручне розміщення квартир на поверсі, затишні під’їзди із сучасним та якісним ремонтом.

Інвестор: фінансово-промислова група "Континіум". Серед її активів – мережа АЗС "WOG", молочна компанія "Галичина", ТМ "Комо" та ін.

Генпідрядник: ТОВ "АВМ Девелопмент" будівельно-промислова компанія нової формації, девелоперьска компанія повного циклу, яка успішно працює на будівельному ринку України з 2005 року.

Розрахунки. Привабливим комплекс робить не лише ціна – 9090 грн/м2, а умови оплати, що пропонує забудовник: перший внесок – 50%, а друга половина сплачується рівними частинами протягом 6 місяців без жодних відсотків.

Локація: розташований в межах дуже зручної транспортної розв’язки, поруч з гіпермаркетами Епіцентр та Нова Лінія, а також, власне, парком Боздош – на розі вулиць Володимирської та Баб’яка.

Усю іншу інформацію про Маєток Боздош ви можете знайти на офіційному сайті. Також радимо скористатися особистою консультацією представників компанії в їхньому офісі в центрі Ужгорода на площі Жупанатській, 1.

Varosh

0 #