Новини

Поштову марку на підтримку національної збірної з футболу погасили в Ужгороді

13 Червня 2024 57

Укрпошта презентувала поштову марку “Україно, вперед!”, щоб підтримати національну збірну з футболу, яка 17 червня зіграє свій перший матч у Німеччині в фінальному турнірі Євро-2024. Випуск марки здійснили за підтримки Української асоціації футболу, кажуть в Укрпошті.

Погашення штемпелем «Перший день. Україно, вперед!» пройшло в Києві на головпоштамті, спецпогашення відбулося у всіх регіонах України. В Ужгороді в церемонії погашення марки на стадіоні «Авангард» взяли участь міський голова Богдан Андріїв, начальник відділу поштових послуг Закарпатського регіону Василь Плакош, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук, віце-президент Асоціації філателістів України Микола Дудник, голова Закарпатського обласного товариства філателістів Геннадій Будкевич.

Marka2

Момент спецпогашення в Ужгороді.

Поштову марку “Гвардії героям” погасили в Ужгороді

Поштова марка «Україно, вперед!» з круглою перфорацією, що містить зображення футбольного м’яча з логотипом Української асоціації футболу, надрукована на самоклеючому папері у форматі буклету. Футбольний м’яч символізує не тільки віру у перемогу України на футбольному полі, але й перемогу на іншому полі – полі бою.

Тираж марки – 560 000 примірників. Номінал марки – U (відповідає тарифу на пересилання внутрішніх простих листів без оголошеної цінності масою до 50 грамів і поштових карток, еквівалент  – 15,00 грн). На аркуші – 8 марок. Тираж конверта «Перший день» – 30 000 примірників, як і карток. Ціна маркового аркуша 120,00 грн. Художник марки, конвертів, карток  та штемпеля «Перший день» – Антон Хрупін, автор відомого воєнного випуску “Вільні. Незламні. Непереможні”.

Marka

Учасники спецпогашення в Ужгороді підписалися на одному з аркушів.

Поштові марки «Ассоль вже не та» і «Святий Миколай рятує Миколаїв» погасили в Ужгороді

Відсьогодні продукцію «Україно, вперед!» можна буде придбати у відділеннях Укрпошти,  філателістичних крамницях, а також онлайн у Поштовому маркеті. Власники філабонементів посилання на оплату нового поштового випуску отримають впродовж червня, кажуть в Укрпошті.

Зоряна Попович, Varosh

Фото Ужгородської міської ради

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook та Instagram.

0 #
# Euro 2024 # Євро-2024 # національна збірна з футболу # новини Varosh # погасили марку # поштова марка # стадіон "Авангард" # Укрпошта # футбол