Новини

Перше відкрите заняття з йоги провели в Ужгороді

14 Червня 2013 2 897

На нього прийшло 13 чоловік, 10 з яких уперше займалися йогою.

Тому інструктори намагалася виконувати лише базові, але ефективні асани. Так, учасники вивчили базовий ранковий комплекс вправ "Привітання сонцю" (сурья-намаскар). Його рекомендують робити щоранку, для того, щоб розім’яти усі м’язи тіла та спину після сну. Також виконали асани для укріплення спини, покращення гнучкості та очищення організму від токсинів.

– Ми вже кілька разів з друзями збиралися на природу для занять з початку літа, але потім "сезон дощів" перервав нашу традицію.Сподіваємося, що погода вже налагодиться і можна буде регулярно зустрічати, – говорить ініціатора акції Марічка Гайдук.

Причиною таких занять вона називає те, що вона у будь-якому разі показує асани для своїх друзів, то чому не зробити це для більшої кількості людей.

Безкоштовні заняття з йоги проходитимуть і на далі у Боздосьокому парку. За словами Марічки, планують збирати охочих двічі на тиждень – у понеділок та середу. Місце зустрічі Підвісний міст, 19:00. З собою мати зручний одяг та каремат.

Звісно багато залежатиме від погоди, тому рекомендовано зв’язатися з організаторкою якщо ви вирішили долучитися – 95 947 72 11 (Марічка).

Текст та фото Тетяна Лемак, Varosh.com.ua

0 #