Новини

Особистий водій на тиждень, кортеж на твій день народження та кавунова вечірка: LimeJet готується до святкування річниці

23 Липня 2019 651

Ужгородці довго мріяли про достойну службу таксі – хороші машини, привітного оператора на лінії та охайних водіїв, – і ось нарешті з’явився LimeJet. А наприкінці липня з часу цієї появи пройде перший рік. Непомітно.

З нагоди скромної дати у команди в планах – справжнє свято для клієнтів. До дня народження 24 липня розігруватимуть послугу  особистого водія на тиждень, кортеж на день народження та даруватимуть кавуни.

– LimeJet були першою службою, яка привчила ужгородців до замовлень таксі через мобільний додаток. Більше того, маючи наш додаток на телефоні, ви спокійно можете замовляти таксі за кордоном. Ось список великих/відомих міст, де працюють служби, які використовують систему як у LimeJet: Лондон, Дубаї, Париж, Копенгаген, Берн, Мадрид, Валетта, Ліон та Прага.  Це, як мінімум, комфортно та зручно, – кажуть у службі. 

Про найголовніше – День народження. У вас є можливість взяти участь у: 

Розіграш особистого водія на тиждень

23-25 липня потрібно замовити LimeJet у будь-яку точку, що дозволить автоматично стати учасником розіграшу. Переможець отримає 14 безкоштовних поїздок з LimeJet протягом одного тижня.

Деталі: переможець матиме можливість здійснити 2 виклики на день; передбачається маршрут з пункту А в пункт Б (без проміжкових зупинок).

Щасливчика оберуть серед усіх, хто хоч раз проїдеться у таксі 23, 24, 25 липня.

фейсбукы

Кортеж LimeJet на день народження

Тільки уявіть: цілий кортеж LimeJet приїде, щоб привітати вас та відвезти куди заманеться у ваш День народження! Детальніше про умови читайте тут

Кавунове додаток-паті

У основі бренду LimeJet кисленький та стильний лайм, але компанія почуває себе настільки впевнено, що в день народження вирішила асоціювати себе з солодкими кавунами. Тим паче, зараз сезон кавунів і таксі – це хороша можливість довести це зелене диво додому.

саша

24 липня о 18:00 біля ТЦ “Дастор” безкоштовно роздаватимуть кавуни всім, хто покаже встановлений на телефоні додаток LimeJet. 

Завантажити додаток можна за посиланнями: Android та IOS.

За всіма новинками та оновленнями слідкуйте на сторінках LimeJet у Facebook та Instagram

Матеріали підготувала команда MyProfi

0 #