Новини

Новий пункт пропуску на кордоні з Румунією відкрили на Закарпатті

9 Січня 2023 459

Ще один міжнародний пункт контролю через державний кордон для залізничного пасажирського сполучення відкрили на Закарпатті. Він працює на базі залізничної станції Рахів для громадян, які прямують до/чи з Румунії потягом, — повідомив Тарас Мельничук, постійний представник Кабміну у Верховній Раді України.

Новий пункт контролю працюватиме цілодобово, але лише на період дії воєнного стану та 90 днів після його припинення або скасування, — йдеться в повідомленні.

Крім того, для виїзду у Румунію українці можуть скористатися такими пунктами перетину державного кордону, які функціонують в умовах воєнного стану:

1. «Солотвино – Сігету Мармацієй». Пункт працює цілодобово. Дозволяється пропуск пасажирських автотранспортних засобів до 3,5 тонни, а також легкових автомобілів і пішоходів.

2. «Порубне – Сірет». Пункт працює цілодобово. Дозволяється пропуск пасажирських автотранспортних, вантажних засобів, а також пішоходів.

3. «Дякове – Халмеу». Пункт працює цілодобово. Дозволяється пропуск пасажирського, вантажного автотранспорту, пасажирських автобусів, легкових автомобілів і пішоходів.

4. «Красноїльськ – Вікову де Сус». Пункт працює з 08:00 до 20:00. Дозволяється пропуск пасажирських автотранспортних засобів до 3,5 тонни та перехід у пішому порядку.

Varosh

Фото: Zahid.net (ілюстративне)

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #