Новини

Night Ride “Вільні люди”: flashback

28 Квітня 2014 2 341

У вечір п’ятниці 25 квітня в Ужгороді було як ніколи тихо. Така тиша завжди віщує бурю. Шквал велосипедистів проїхав вулицями міста під гаслом "Вільні люди на велосипедах" і таким чином відкрив велосипедний сезон Night Ride.

Рух чотирьохколісних транспортних засобів був тимчасово паралізований і всі насолоджувалися відсутністю моторного гулу та безшумною їздою велосипедів.

Визначити кількість учасників заїзду було досить важко. Впевнено можна сказати, що їх було більше півтисячі. Деякі велосипедисти називали шалені цифри у 2 тисячі людей, хтось запевняв, що назбиралося біля тисячі. Для затятих математиків можна навести приклади відеозаписів, які фіксують колону від початку і до кінця і тривають не менше 10 хвилин. Проте, це не змінює факту, що використовувати екологічно чистий і здоровий вид транспорту стає модним трендом серед ужгородців. 

Найяскравішим моментом Night Ride був фестиваль кольорів, запозичений з Індії. Не дивлячись на те, що виникало багато питань про можливість подальшого усунення фарби з одягу та шкіри, бажаючих розфарбувати себе та на мить поринути у безтурботне дитинство знайшлося досить багато. Стосовно можливості зіпсувати одяг, ми вас попереджали, натомість хочемо запевнити, що участь у такому дійстві досить корисна, адже барвисті порошки виробляються із застосуванням лікувальних трав. Лікарі рекомендують приймати участь в фестивалі для профілактики весняних захворювань.

Ображатися на тих, хто вас розмалював фарбами під час холі, не слід. Але найманірніших чистюль і не тільки, під кінець заїзду рясно помив дощ. На подив організаторів, така погода не сильно налякала велосипедистів, які зібралися на площі Народній та виграли силу-силенну подарунків від партнерів Night Ride.

Наступна вело-подія такого характеру і масштабу відбудеться не раніше, ніж через місяць і вже зараз виникає багато ідей щодо флешмобу. Можливо, це буде бій подушками, може мильні бульбашки чи ще щось, але ми точно знаємо, що щасливих та вільних велосипедистів стане ще більше.

Усі фото з заїзду у галереї.

Олександр Кіпа, Varosh

Фото: Тарас Вовчин

0 #