Новини

Наталія Янцо провела у Мукачеві семінар для наречених

17 Січня 2015 2 324

Пройшов він сьогодні, 17 січня, у ресторані "Daily".

Протягом майже чотирьох годин весільний гуру ділилася безцінними порадами та рекомендаціями, без яких організувати бездоганне весілля просто неможливо.

Під час семінару Наталія Янцо – керівник та засновниця агенції "Майстерня Свят", викладач навчального курсу "Весільний координатор", автор посібника "Щоденник нареченої", випускниця весільної школи Ольги Ермілової – розповіла, як опанувати всю складність процесу підготовки до весілля, вдало обрати ресторан для його проведення та зрозуміти, в яку пору року найкраще організовувати весілля.

Також Наталія пояснила, як правильно вибудувати пріоритети, розподілити бюджет, задавати правильні питання на першій зустрічі з головними дійовими особами весілля (ведучими, фотографами, відеооператорами, музикантами, флористами, декораторами і т.д.).

Доволі багато уваги весільний гуру присвятила тому, як правильно скласти таймінг-план дня та спланувати виїзну реєстрацію шлюбу.

Напередодні, цієї п’ятниці, семінар вже пройшов в Ужгороді. Завтра ж, 18 січня, на безкоштовну лекцію для наречених можна буде потрапити у Хусті.


Читайте також:


Varosh

0 #