Новини

На Закарпатті відбудеться найбільший бізнес форум 2021

20 Вересня 2021 526

15-17 жовтня 2021 року до Ужгорода приїде понад 500 гостей зі всієї України. У ці три дні відбуватиметься «ZAKARPATTIA BUSINESS FORUM». Це нестандартний форум, адже організатори на нього запрошують підприємців разом зі своїми сім’ями. 

За організацію івенту взялися Василь Ябрик – власник групи компаній Yabryk Management Group, Оксана Розман – власниця маркетингової агенції “GROWUP”, та Марія Медведєва – співвласниця комунікаційної агенції “BRPR”.

У той час, як підприємець (бізнесмен чи бізнес вумен) буде слухати виступи ведучих спеціалістів з різних галузей – їхнім половинкам та дітям не буде сумно. Для супроводжуючих половинок організатори обіцяють провести цікаві паралельні виступи. В основному залі учасники-підприємці матимуть можливість послухати запрошених спікерів – Андрія Федоріва, Андрія Худо, Дмитра Корчевського, Андрія Длігача, Петра Синєгуба. У залі для супроводжуючих  виступлять Рената Ізай, Олександра Грудзевич, Микола Доріченко та Ірина Снітинська. На часі організатори чекають підтвердження ще від спікерів, які завітають виступити на основній сцені форуму. 

У рамках форуму буде організована дискусійна панель “Закарпаття – регіон можливостей для колаборацій” із закарпатськими підприємцями, які досягли значних результатів і достойно представлять бізнесовий потенціал регіону. До панельної дискусії долучаться: Василь Ябрик, Вікторія Алексович, Юрій Кочут, Андрій Мелеш, Неля Лазар. 

Також організатори стверджують, що сила кожного підприємця – його сім’я. Чим більше близькі розуміють і розділяють наші цілі, тим сильніша енергія їх досягнення! Саме тому захід відбувається у сімейному форматі, де буде цікаво не тільки підприємцям, а й їхнім дружинам чи чоловікам та дітям. І вони створюють спільний простір для розвитку сім’ї.

Основна тема заходу – «Колаборації – наша енергія майбутнього». На бізнес-форумі говоритимуть про силу колаборацій, конкуренцію, як двигун розвитку, тренди та майбутнє, маркетинг, PR, рекламу і діджиталізацію, клієнтський сервіс, масштабування бізнесу. 

кавер

Василь Ябрик – організатор події говорить: «Ми хочемо показати прогресивний, успішний, відкритий для колаборацій бізнес Закарпаття. Познайомити між собою підприємців і бізнес-клуби з різних областей та дати початок новим партнерствам».

Захід відбудеться за підтримки 10-ти найбільших бізнес-спільнот України: Board, Спілка Українських Підприємців, WUBC, CBG, Young Business Club, Anklav, BPC, Unit School of Business, КМБ, CORE Business Club.

Діток в цей час чекатиме не менш захоплююча програма від MBA Kids International. 

На учасників форуму чекають екскурсії на успішні підприємства Закарпаття – завод дикої води Закарпаття “Крайна” та майстерню авторських ювелірних прикрас Kochut  та меблів ручної роботи Kochut Wood.

Генеральний партнер форуму – найбільша мережа лабораторій «Астра-Діа».

Медіа-партнер – Varosh. 

– Плануйте 3 дні крутого тімбілдінгу на середину жовтня. Це не лише відпочинок, а і можливість знайти партнерів, підрядників, замовників. У вільний час вас чекає купа цікавих знайомств, занурення у закарпатський колорит на вечір та відпочинок на найбільшому курорті Закарпаття. А головне, всі отримають цінні знання по інтересам та активний відпочинок сім’єю, – кажуть організатори.

Детальна інформація про захід за посиланням.

Varosh

0 #
# ZAKARPATTIA BUSINESS FORUM # ужгород