Новини

Місіс Закарпаття: у Мукачеві пройшов другий кастинг на конкурс

7 Квітня 2014 2 379

У багатьох є чітко сформований стереотип, що після весілля жінка переодягається в домашній халат, набирає кілька зайвих кілограмів і "прописується" на кухні. Цю думку спростовують ті, в кого після заміжжя і народження дітей життя тільки починається.

Саме такі жінки, прогресивні і впевнені у собі, братимуть участь у першому в області конкурсі "Місіс Закарпаття". Кастинг до конкурсу проходив у два етапи: 1 березня та 5 квітня, під час яких було визначено близько 15 претенденток на титул "Місіс Закарпаття".

Співорганізатор конкурсу, Анжеліка Пащенко-Висіч, поділилася із нами власними думками щодо нової ініціативи:

– Наші жінки встигають все: працювати, виховувати дітей, бути ідеальними господинями, та ще і виглядають гарно. Цей конкурс створений для того, щоб вони могли реалізувати себе, наважитися на те, чого не встигли зробити раніше, відчути себе ще красивішими.

Хоча організатори конкурсу не ставили учасницям обмежень ні за віком, ні за зростом, ні за параметрами, претендентки на титул " Місіс Закарпаття" виявилися схожими між собою – стрункими, високими і привабливими. Середній вік учасниць – 30 років, кожна з них була чи досі заміжня, до того ж має одну чи кількох дітей. Хтось із учасниць майже увесь свій час проводить із дітьми, хтось покинув основну роботу для того, щоб зайнятися хобі, а комусь вдається поєднувати виховання дітей із власним бізнесом.

Конкурс "Місіс Закарпаття" має на меті довести, що у будь-якому віці і за будь-яких життєвих обставин жінка може і повинна залишатися красивою. Це буде хорошим прикладом і стимулом тим, хто, перетнувши певну вікову межу, зневірився і втратив впевненість у своїх силах.

Пані Анжеліка поділилася з нами, що над підготовкою до конкурсу працюватиме команда професіоналів Закарпаття та України. А сам конкурс пройде у Закарпатському обласному державному російському театрі у Мукачеві в переддень літа – 31 травня. Саме тому організатори думають присвятити його тематику найтеплішій порі року – круїзним колекціям та яскравим кольорам. В розробці також і основний приз конкурсу, однак уже відомо, що жодна з учасниць не залишиться без подарунка. До того ж, усі отримують масу цікавих вражень, нові знання та змогу завести знайомства.

Катя Брижань, Varosh

Фото: Маріан Логойда

0 #