Новини

Марина Костик представить Ужгород на конкурсі “Міс Україна”

20 Березня 2013 3 800

Переможниця конкурсу краси "Міс Ужгород – 2012" Марина Костик вже сьогодні вирушить на тренувальний збір до Києва. Там вона готуватиметься до конкурсу, який відбудеться 30 березня у столиці.

Навіть те, що Марина переможниця міського конкурсу краси, не дало їй права на автоматичну участь. Дівчина їздила на кастинг до організаторів ще з двома ужгородськими красунями – Мариною Кантіміровою та Вікторією Вовчук.

– Перед цим було ще два кастинги, я їх пройшла. Останній – 5 березня. Дівчата мали заповнити анкети та принести портфоліо. Організатори не проводили окремих співбесід. Моделі виходили усі разом у купальних костюмах, аби можна було оцінити фігуру.  

Про те, що я пройшла – дізналась тільки вчора. Зараз їду на з’їзд дівчат. Ніяких вимог особливих до підготовки не ставили, просто попросили взяти зручний спортивний одяг для репетицій – інше за організаторами. Деяких дівчат-учасниць я знаю з інших конкурсів, показів. Часу познайомитись з рештою ще не мала, бо поки навіть офіційної інформації хто ж саме пройшов кастинг – нема, – каже Марина.

Зараз дівчина активно приводить себе до бездоганної форми. Лише за останні два тижні скинула 4 кілограми. Каже, що до 30 березня хоче скинути ще трохи.

Нагадаємо, що ужгородці вже вдавалося довести свою вроду і стати переможницею конкурсу "Міс Україна" – 2007 році цей титул отримала ужгородська студентка Ліка Роман.

Віталій Глагола, спеціально для Varosh.com.ua

Фото люб’язно надані Мариною Костик 

676

0 #