Новини

LT SCHOOL єдина на Закарпатті отримала «Знак Якості» у категорії «навчання іноземних мов»

30 Січня 2021 821

Переможця «Знаку Якості 2020» визначають шляхом народного голосування. Це регіональний конкурс кращих. За підрахунками голосів анкетування школа іноземних мов «LT SCHOOL» в Ужгороді отримала нагороду «Найякісніші товари та послуги року».

– Ми щиро вдячні нашим клієнтам, завдяки яким ми отримали всеукраїнське визнання першості. Дякуємо нашій професійній команді, всім із ким працюємо, для кого працюємо і хто стимулює нас розвиватись щодня, рухатися вперед та досягати нових вершин. Ми обіцяємо щороку підтверджувати почесне звання «Найкращої мовної школи» на всеукраїнському рівні, – кажуть Леся та Іван Товканець.

Lt Znak Yakosti 2

Компанія «Знак Якості» займається розвитком малого і середнього бізнесу і проводить конкурс «Найякісніші послуги і товари року». Конкурс є об’єктивним, незалежним, політично не ангажованим. Проводиться на усій території України. Його мета – нагородити лідерів різних галузей ринку. Завдяки конкурсу власники і керівники підприємств, приватні підприємці знайомляться один з одним, тим самим стаючи відповідальнішими і свідомими постачальниками товарів і послуг. Почесним знаком «Знак Якості» відзначаються ті компанії, які увійшли до топу галузевого рейтингу за результатами аналізу фінансово-економічних показників.

Щонайменше є 8 причин через які LT отримала «Знак якості» та всеукраїнське визнання:

1.Єдина міжнародно акредитована мовна школа в Закарпатті, яка працює в сфері надання якісних освітніх послуг з вивчення англійської, німецької, угорської, чеської та словацької мов.

2. Єдиний офіційний представник IELTS в Закарпатті. Тільки В LT можна здати іспит ІЕLTS в Закарпатті.

3. Офіційний центр підготовки та складання іспитів CAMBRIDGE.

4. Офіційний центр підготовки та складання іспитів ПІРСОН.

5. Єдина мовна школa на Закарпатті, яка має унікальну програму “UNIVERSITY PATHWAY”, що діє у всьому світі . Навчання за кордоном у будь-якій частині світу (повний пакет послуг).

6. Всі викладачі школи сертифіковані міжнародними сертифікатами: IELTS, TOEFL, TOEIC, TKT та іншими.

7. Школа працює за власними розробленими ресурсами: книги та аудіо.

8. Єдина мовна школа в Закарпатті, яка організовує та проводить групові подорожі студентів в Лондон, Канаду та інші країни світу.

Всі, хто навчався в LT SCHOOL вражені тим, наскільки швидко заговорили іноземною мовою, а також підготувалися та успішно склали міжнародні мовні іспити.

Компанія Знак Якості нагородила Івана Товканця та колектив почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили LT SCHOOL штамп «Гарантія Якості».

Контакти:

Varosh

Партнерська публікація

0 #
# LT SCHOOL # англійська мова в Ужгороді # знак якості # іноземна мова # ужгород