Новини

Kyiv International Short Film Festival 2013 стартує за кілька днів

16 Квітня 2013 1 955

Проходитиме він з 24 по 28 квітня.

На сторінці у соціальній мережі організатори пишуть:

– Почувши цю новину кінематографісти короткометражного кіно з усього світу спрямували свій шлях до Києва, щоб перетворити місто в яскраву метрополію короткого метру. Численні світові та українські прем’єри, міжнародний та національний конкурс, висококваліфіковане журі, яке розподілить ряд нагород фестивалю з хвилюванням і піднесенням, на недільній церемонії нагородження у вщент заповненому залі. Але до цього на вас чекають 29 блоків фільмів, серед яких спеціальні програми з першокласними комбінаціями картин, національний фокус та ретроспективні лінії, – пишуть організатори.

У програмі фестивалю можна буде переглянути фільми "Dark Side", де зібрані найкращі короткометражні жахи, "Жіночі секрети", фестивальні хіти, фільми-зірки топових світових фестивалів, стрічки про тінейджерів та їх проблеми. Також сформована окрема програма для найменших наших глядачів та їх батьків "Just for KIDS"! 

Фестиваль триватиме п’ять днів. Вхід на майже всі заходи фестивалю безкоштовний, виключення складають конкурсна програма та чотири спеціальні події: "Hot Shorts", "Dark Side", "SWEET SIXTEEN" та "ЖІНОЧІ СЕКРЕТИ". 

Усі оновлення на місця продажу квитків можна знайти на сайті www.kisff.org.

Varosh.com.ua
 

0 #