Новини

Культовий 45-річний Volkswagen Kafer привезли до Мукачева

26 Жовтня 2014 1 991

Культовий Volkswagen Kafer, більше відомий як "Жук", знають, люблять і поважають мільйони фанатів у всьому світі. Ця симпатична машинка стала більше, ніж автомобілем, який підкорив серця. Kafer — це символ цілої епохи, що входить в п'ятірку кращих автомобілів ХХ століття за версією конкурсу СОТС.

В Україні також є кілька збережених "жуків" першого покоління, але кращим з них, безумовно, є червоний Kafer 1969 з Ужгорода, який ось вже 18 років належить своєму пристрасному прихильнику — Олегу "Полярнику".

Олег, який сам по собі є непересічною особистістю і великим любителем незвичайних речей і вражень, колекціонує різні раритети і дуже любить подорожувати світом. Цей "Жук" за чималі гроші був придбаний ним ще в 1996 році і з тих пір перебуває в одних люблячих і турботливих руках.

Унікальність автомобіля з держномером 474-55 РЕ полягає в тому, що він ні разу не реставрувався! Дивовижний факт: закарпатський Kafer з пробігом 90 000 км зберіг рідну (!) фарбу і в сорокап’ятирічному віці вигідно відрізняється від багатьох жорсткокрилих побратимів абсолютною автентичністю екстер’єру та інтер’єру. При цьому Олег час від часу "вигулює" свого улюбленця, проїхавши за весь час близько 4000 км. Обслуговування — на рівні: наприклад, оригінальні поршні летіли авіарейсом з Бразилії до Будапешту, а двигун ремонтувався на спеціалізованому "Жучиний" СТО в сусідній Ніредьхазі.

Цього року "Жуку" з Ужгорода виповнюються почесні 45 років. Вік солідний, а тому власник вирішив зробити машинці оригінальний подарунок, звернувшись в автосалон компанії "Форвард Автоцентр", офіційного дилера Volkswagen, з незвичайним проханням. Олег мріяв, щоб 45-річний Kafer повернувся в такий же автосалон, з якого колись виїхав абсолютно новим. До речі, країна першої реєстрації цього червоного "Жука" — не Німеччина, а Фінляндія (збереглося навіть керівництво з експлуатації на фінській мові!).

Зрозуміло, що співробітники "Форвард Автоцентр" не змогли відмовити настільки сильно закоханому у Volkswagen власнику і пішли назустріч, розмістивши "Жучка" на почесному місці шоу-руму. Символічно, що експозиція цього авто збіглася з Днем автомобіліста-2014, який в Україні традиційно відзначають кожної останньої неділі жовтня.

Цілий день незвичайний експонат привертав увагу відвідувачів автоцентру і наче усміхався, згадуючи такий самий день в далекому вже 1969 році.

Ну а після, весело торохтячи рідним повітряним двигуном, "він полетів, але обіцяв повернутися".

Чекаємо на п’ятдесят, Kafer!

0 #