Новини

Краштест від «Вікна Преміум»: що потрібно для комфорту та безпеки

4 Червня 2019 604

В Ужгороді пройшов ефектний краштест новітньої фурнітури Winkhaus. Ці зразки представлені у салоні вікон і дверей «Вікна Преміум». Гості презентації мали змогу на власні очі переконатися, що зламати конструкцію і проникнути в приміщення у визначений нормами захисту термін, злодіям не під силу. Ніхто з охочих протягом 3-х встановлених хвилин для класу протизламності RC3, так і не розбив зразок.

«Вікна Преміум» на закарпатському ринку вікон і дверей 15 років. Фірма займається виробництвом всіх світло-прозорих конструкцій, а також жалюзі, підвіконь і супутньої фурнітури. В ужгородському салоні по вулиці Берчені, 2 можна ознайомитися з новітніми зразками і обрати оптимальний варіант для своєї оселі, офісу, установи чи будь-якої іншої будівлі.

– Технології змінюються швидко, але ми стараємося встигати за часом і представляти закарпатцям нові взірці. Для цього регулярно відвідуємо виставки в Європі. Нещодавно повернулися з Мюнхена, де команда вчених, інженерів і практиків Інституту віконних технологій Rosenheim проводила тестування представлених на цьогорічному ринку зразків. Тільки з фірмами, які отримали сертифікацію цієї авторитетної установи, ми заключаємо договори і пропонуємо продукцію своїм клієнтам, розповідають власники салону «Вікна Преміум» Руслана та Андрій Шолі.

Давній і перевірений партнер салону «Вікна Преміум» компанія Winkhaus. Продукти цієї німецької компанії вже понад 160 років змінюють світ, роблять його сучасним, дають клієнтам якісно нове уявлення про безпеку, комфорт та естетику віконних і дверних конструкцій.

Дивлячись на естетику вікна чи дверей, людина тільки згодом цікавиться фурнітурою. Оскільки зазвичай вона надійно захована. Але саме від фурнітури залежить реалізація наших побажань щодо вікна (довговічність, зручність, безпечність).

В ужгородському салоні «Вікна Преміум» представлені гарячі новинки компанії Winkhaus. Це найсучасніші вікна і двері у світі. Це знаменита німецька якість. Це естетика і високий ступінь захисту.

Невелику оглядову екскурсію салоном робить Вадим Лаганін, технічний спеціаліст компанії «Winkhaus – Україна».

Вхідні двері Revolution T-125. Виготовлені з профілю VEKA. Товщина дверних стулок – 125 мм. Товщина  стінки з армування – 3 мм. Вмонтований замок BlueMatic АВ3, оснащений двома протизламними елементами – кликами, які «випадають» при кожному закриванні дверей. За допомогою цієї фурнітури можна виготовити двері класу протизламності RC3. Зачиняються захлопуванням. Оснащені замком з електродвигуном. Придатні в якості елемента «розумного» будинку.

005 006
007
013 032 037 041
051
052 055

Вікно Genial. Використана фурнітура системи Comfort для зручного та оптимального провітрювання. При відкритті стулка висувається з площини рами на 6 мм. Тепле відпрацьоване повітря виходить через верхню частину стулки, холодне за рахунок рецеркуляції повітряних мас заходить всередину. Це дозволяє навіть при зачинених у приміщенні дверях забезпечувати оптимальне провітрювання. При цьому не витрачається енергія на опалення. Максимальне падіння температури при такому провітрюванні становить 1 градус. Вікно оснащене автоматикою для можливості встановлення часу провітрювання.

Вікно Revolution T-125. Фурнітура active Pilot Select з прихованими петлями і протизламними цапфами. Цікавий варіант для дизайнерських рішень. Вікно дозволяє дооснащення протизламними зачепами.

Підйомно-розсувні двері. Ця конструкція дозволяє в будинку встановити  внутрішнє розсувне вікно чи двері як варіант виходу на літню терасу. Оснащені системою Comfort Close, повільно зачиняються самостійно.

Вікно Magical з фурнітурою activePilot Control. Дозволяє під’єднати вікно до центральної системи сигналізації. Проводи і кабелі інтегровані у конструкцію, що дозволяє досягти додаткової естетики.

Дверні циліндри Blue Compact. Без традиційного ключа з нарізами. Система дозволяє встановленим особам відчиняти всі або кілька дверей одним ключем в приміщенні.

Безпека вікон і дверей визначена в діючих наразі європейських нормах. Існує 6 класів протизламності в залежності від виду ушкоджень, характеру та тривалості дій зловмисника. Продукція салону «Вікна Преміум» відповідає усім визначеним європейським критеріям надійності.

Під час краштесту в Ужгороді віконні конструкції піддавалися різним видам навантаження: статичному, динамічному, маніпуляціям з інструментами. «Добровольцям» виділяли від 3 до 5-ти хвилин часу, згідно з відповідними нормами класу протизламності. Вікна били, гнули, навіть палили, але жодна зі спроб злому протягом встановленого терміну не увінчалася успіхом.

– Краштест продемонстрував, наскільки якісною є фурнутура у наших вікнах і дверях. Ми продаємо клієнтам те, у чому впевнені на 100% і що використали б у власному будинку. Пишаємося тим, що люди, які були у нас 10 і 15 років тому, повертаються, щоб замовити продукцію на нові будинки та квартири. Нашими постійними клієнтами є фізичні і юридичні особи. Ми поважаємо наших замовників, тому  пропонуємо дійсно найкраще, – запевняє Руслана Шоля.


Контакти салону «Вікна Преміум»:

На правах реклами

0 #
# вікна преміум # краш-тест # ужгород