Новини

Конкурс на отримання ґрантів для місцевого та релокованого бізнесу стартував на Закарпатті

6 Березня 2023 270

До 22 березня можна зареєструватися на отримання ґранту до 10 тисяч доларів для місцевого та релокованого бізнесу: можуть податися мікро-, малі та середні підприємства, які є платниками податків на Закарпатті. Про це повідомили на сторінці заступника голови Закарпатської ОВА Василя Іванчо.

“Ці кошти спрямовуватимуть на оплату праці, закупівлю сировини, обладнань, оренду приміщень, лізинг тощо, — йдеться в повідомленні. — Під час розгляду заявок перевагу надаватимуть тим, хто планує створювати нові робочі місця, працевлаштовувати ВПО, учасників АТО/ООС, людей з обмеженою працездатністю, багатодітних, жінок та молодь”.

Фінансова допомога надається для підтримки мікро-, малим та середнім підприємствам Закарпатської області для відновлення та розвитку бізнес діяльності. У Конкурсі можуть брати участь підприємці, які планують відновити або модернізувати роботу підприємства і сплачувати податки на території Закарпатської області.

Результати конкурсу оприлюднять 16 квітня.

Конкурс на отримання грантів у межах ініціативи «Місцеве партнерство зайнятості в Закарпатській області» організовують ГО «ЦеГрІн Закарпаття», Міжнародна організація праці за проєктом «Підтримка економічної участі вразливих груп населення, включно з ВПО, в Україні». Партнерами проєкту є Закарпатська ОВА, обласний центр зайнятості, Центр зайнятості вільних людей, АРР «Закарпаття», ГО «Інноваційна освіта Закарпаття».

Varosh,

Фото: Ужгородська міська рада

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #