Новини

Компанія «Jabil» подарувала пожежний автомобіль закарпатським вогнеборцям

26 Квітня 2019 903

У рамках корпоративної програми «Jabil Cares» компанія «Jabil», завод якої розташований у с. Розівка Ужгородського району, презентувала Управлінню ДСНС України у Закарпатській області автомобіль «Steyr».


Читайте також:


25 квітня генеральний директор ТОВ «Jabil Circuit Ukraine Limited» Сергій Карцев вручив пожежникам ключі від машини.

– Наша співпраця із закарпатськими ДСНС-никами триває ще з часу будівництва і відкриття в Ужгороді заводу «Jabil». Ідея допомогти придбати автомобіль визрівала поступово, спостерігаючи за тим, наскільки важливу місію виконують пожежники. Сподіваюся, це допоможе їм ще швидше ліквідовувати надзвичайні ситуації, рятувати життя людей і майно, – зазначив Сергій Карцев.

Автомобіль «Steyr» було придбано у Польщі. Його технічні характеристики задовольняють потреби рятувальників. Об’єм води, якою заповнюється цистерна, становить 3 кубометри. Працювати на машині під час ліквідації надзвичайного лиха одночасно можуть шестеро осіб.

За словами першого заступника начальника Управління ДСНС у Закарпатській області Володимира Ціцея, автомобіль буде доставлено до рятувальної пожежної частини N14, яка обслуговує Ужгород і Ужгородський район. Це вже третій іноземний пожежний автомобіль в ужгородських рятувальників. Загалом у розпорядженні 1 Державного пожежно-рятувального загону по обслуговуванню м. Ужгород і Ужгородського району – 22 машини.

За плідну співпрацю та покращення матеріально-технічної бази оперативно-рятувальної служби Закарпаття Сергію Карцеву вручили подяку від начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Романа Гудака.

Це не перший соціальний проект «Jabil», реалізований на території області. Нещодавно компанія інвестувала кілька мільйонів гривень у розвиток ряду об’єктів інфраструктури села Розівка.

Нагадаємо, «Jabil» є розробником рішень споживчої електроніки, надає повний промисловий дизайн, забезпечує виробництво, здійснює поставки і управління продуктами. На підприємстві в Ужгороді працює більше 3 тисяч працівників. З моменту відкриття у 2004 році завод виготовив понад 100 млн. пристроїв для замовників у трьох сегментах глобального ринку: автомобільному, інтелектуальної техніки, побутових приладів, а також телекомунікацій.

На правах реклами
Фото: Карл Смутко

0 #