Новини

Компактні рішення для невеликої кухні від бренду Freggia

4 Квітня 2016 1 871

У вас невелика кухня і ви не знаєте, як її обставити, щоб не відмовляти собі у комфорті? Freggia (Фреджа) пропонує відмінне рішення — повний набір побутової техніки серії Compatto. У ній ви знайдете і варильну поверхню, і духовку, і витяжку, і навіть посудомийку.

Серед варильних панелей Freggia передбачила варіанти шириною 30 см на дві конфорки і 45 см з трьома конфорками. У колекції представлені газові моделі, моделі з технологією "газ на склі", індукційні, електричні та склокерамічні моделі. Вибір за вами. Кожна панель продумана до найменших деталей і має набір необхідних функцій.

— Лінійка духових шаф 45 см представлена електричними моделями, що підтримують режим конвекції, про переваги якого ви, напевно, вже не раз чули. Обидві духовки володіють п’ятьма функціями і системою каталітичного самоочищення. А також, у комплект до духових шаф серії Compatto входять два дека і решітка, — розповідають у компанії.

Компактні витяжки також представлені на будь-який смак, їх ширина складає 50 см. Ви можете обрати модель з потужністю — 400, 450 і навіть 800 м3 /год, або за типом конструкції. Freggia пропонує вам стандартні, телескопічні та вбудовувані моделі.

— Здавалося б, це і є стандартний набір для невеликої кухні — варильна поверхня, духовка і витяжка. Однак Freggia розробила також пару посудомийних машин шириною всього 45 см. Обидві моделі можуть вимити одразу 10 комплектів посуду, тобто 110 предметів. Посудомийки Compatto мають безліч програм і оснащені технологіями безпеки, які запобігають витоку воду, і тим самим вбережуть від псування ваш лінолеум або дерев’яну підлогу на кухні.
Не варто відмовляти собі у комфорті через невеликий кухонний простір. Freggia знає, як зробити ваше життя простіше за будь-яких умов, 
— кажуть у компанії.


Детальніше про компанію:

Freggia (Фреджа) — це побутова техніка європейського виробництва, створена за високими стандартами. Компанія виробляє повний набір функціональної вбудовуваної та окремо стоячої кухонної техніки. Довговічність, відмінна якість, надійність, естетика і приємна частка консерватизму давно стали основною ознакою продукції компанії. Головною перевагою виробника є зосередженість на дрібницях, що робить поводження з технікою Freggia зручним завжди. Freggia буде служити довгі роки завдяки якісному виконанню та використанню надійних матеріалів. На всю побутову техніку виробник дає 2 роки гарантії. В Україні техніка ТМ Freggia представлена з 2013 року.


0 #