Новини

Kochut Jewelry створили першу у світі ювелірну прикрасу з Галієм

21 Травня 2014 4 950

Ужгородські брати-майстри розповіли про це кілька днів тому.

– Ми створили першу у світі ювелірну прикрасу з Галієм. В срібному кулоні, під склом: покриття чорним Родієм, кристал апатиту, золото, Галій. Перша в світі за нашими даними. Оскільки протягом останнього року в російськомовному та англомовному інтернеті не знайшли нічого подібного. На одному науково-технічному сайті ми випадково натрапили на статтю про метал, який використовується у напівпровідникових лазерах і світлодіодах ултрафіолетового діапазону. Але найбільше нас зацікавила у галії його властивість плавитись при температурі 30 градусів (якщо точніше, то 29,8 градусів за Цельсієм). Це виглядає незвично і гарно, ніби срібна вода. Тоді й захотілось його використати у прикрасі. З того часу пройшов рік. Придумали конструкцію прикраси, вирішили інші технічні і технологічню нюанси. Це перша модель. Як казав Роман: "Concept car". Є ще в планах створити перстень і модернідзувати кулон. Треба допрацювати дизайн, – кажуть брати Кочути

Розплавлений Галій в кулоні тільки на двох фото з білим фоном. На чорному фоні закристалізовани (твердий).


Галій, Ґалій, (Ga) — хімічний елемент з атомним номером 31, проста речовина, сріблясто-білий м’який метал. Галій належить до групи 13 періодичної таблиці або до III групи за старою класифікацією.

Металевий галій стійкий до дії повітря, води. З кислотами та лугами утворює галати. Густина твердого галію 59,04; рідкого — 60,95. Температура плавлення 29,75 ОС, кипіння 2403 ОС.

Varosh

0 #