Новини

Книжку “Обурюйтесь!” презентували вчора в Ужгороді

15 Лютого 2013 1 655

У четвер, 14 лютого, в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці презентували книжку Стефана Есселя «Обурюйтесь!».

Із французької мови її переклав викладач Ужгородського національного університету Віктор Мотрук. Написана у 2010 році, ця невеличка книжка за кілька років вийшла вже сорока мовами загальним накладом 4 мільйони примірників. Тож учора в Ужгороді відбулася її загальноукраїнська прем’єра.

На презентації зазначали, що «Обурюйтесь!» надзвичайно важлива саме для українців. Адже наша байдужість і терплячість найбільша в Європі. Завдяки цьому ми опинилися в найгіршому становищі. Книжка Стефана Есселя збурила цілі громадські рухи в світі під назвою «Обурені», що вдаються до ненасильницьких протестів, відстоюючи свої права.

На презентації виступили журналісти Ірина Гармасій та Олександр Гаврош, доцент Михайло Рошко, заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Сербайло, який був одним із меценатів видання. Всі зійшлися на думці, що для обурення кожен має чимало підстав. І найгірша позиція в житті – це бути байдужим і пасивним. 

Varosh.com.ua

0 #