Новини

Кембриджські іспити з англійської тепер і в Ужгороді

25 Квітня 2018 1 588

Вже зовсім скоро ужгородці матимуть унікальну змогу здати 4 міжнародні Кембриджські іспити та отримати сертифікат про знання англійської мови у мовній школі ЛІК.

Кембриджські іспити – це низка тестів Cambridge English:

English Test (KET)

Це початковий тест із серії Кембриджських екзаменів, який перевіряє здатність спілкуватися англійською мовою в повсякденних ситуаціях на елементарному рівні (А2). Це означає, що ви здатні використовувати англійську мову в повсякденному житті, наприклад, подорожуючи.

Preliminary English Test (PET)

Іспит PET Cambridge English Preliminary – це другий тест із серії Кембриджських іспитів, який перевіряє володіння письмовою та усною англійською мовою на середньому рівні (B1).

First (FCE)

Відповідає рівню В2, може бути також рекомендований для старшокласників середніх навчальних закладів відповідно до листа МОН України (№94 від 08.02.2016) і зараховується як 12 балів з англійської мови (Державна Підсумкова Атестація).

Advanced (CAE)

Є всесвітньо визнаним екзаменом, сертифікат якого приймають ведучі вищі навчальні заклади та компанії всього світу. Навчальні заклади Австралії, Великобританії та Канади приймають сертифікат САЕ на рівні з TOEFL и IELTS при зарахуванні іноземних студентів на навчання.

Нагадуємо, успішне складання міжнародних тестів часто є обов’язковою умовою при вступі до навчального закладу за кордоном, отриманні роботи в іноземній компанії або при переїзді в іншу країну.

Обирайте свій тест і реєструйтесь якомога швидше


Також буде проводитись тест для вчителів англійської мови, тож якщо ви – вчитель англійської, а "don’t stop until you’re proud" – ваше кредо, то ви просто не можете пропустити цей запис. Відтепер іспит TKT (Teaching Knowledge Test) можна здати і в Ужгороді.

КОМУ БУДЕ КОРИСНИЙ ТКТ:

Іспит перевіряє знання методики викладання англійської мови в теорії. Підтверджує знання сучасної методики викладання, інструментів роботи з аудиторією, володіння спеціальною термінологією і вміння користуватися навчальними ресурсами. Успішний результат означає збільшення можливостей для пошуку роботи в Україні та за кордоном.

ЩО ДАЄ СЕРТИФІКАТ ТКТ:

Не зволікайте, реєструйтесь вже зараз та підтвердіть свою професійність!


27 квітня о 18:30 буде проводитись презентація всіх 5-ти іспитів. Усі деталі за посиланням.

На правах реклами

0 #