Новини

“Karpathy.Terra Libera”: мистецький симпозіум на Закарпатті

12 Жовтня 2016 2 146

Триватиме він з 9 до 21 жовтня.

– Запрошуємо цікавих, неординарних, яскравих художників сучасного українського мистецтва для комунікації, творчої синергії та просто гарного відпочинку на лоні закарпатських гір. Творча робота відбуватиметься у двох локаціях – в мальовничому гірському селі Пилипець, в підніжжі полонини Гемба та поблизу одного з природніх чудес України – водоспаду Шипіт; та на території Національного природного парку "Синевир", – кажуть організатори події.

Учасниками арт-проекту стануть відомі українські художники: Микола та Дарина Журавель, Андрій Цой, Олена Дудніченко, Сергій Савченко, Олег Денисенко, Едуард Потапенков, Петро Сметана та Микита Цой.

– Головна ідея таких творчих симпозіумів, щоб кожен із запрошених митців, у своєму індивідуальному виражальному стилі, крізь призму естетичного сприйняття традицій та особливостей Закарпаття, з якими їх за цей час буде максимально близько ознайомлено, створили у своїх неповторних творіннях дивовижну комунікацію та взаємодію природи з людиною. Карпати, Закарпаття – це земля свободи духу, сили, нестримної енергії; це найкраще місце для сублімації цієї енергії на полотні, – розповідає організатор та куратор арт-симпозіуму, культуролог, арт-менеджер та музикант, Мар’яна Боднар.

Партнер проекту – провідний український виробник професійних матеріалів для живопису ROSA. Інформаційний партнер – інформаційно-аналітичний портал In Art.

Varosh

0 #