Новини

Іван Небесник представив свою роботу “Синхронія” на виставці однієї картини в Києві

25 Вересня 2013 2 793

Впродовж року у літературно-меморіальному музеї Булгакова у Києві творчий альянс – об’єднання художників-нефігуративістів, двадцять другого числа кожного місяця представляють одну роботу.

Картина кожного митця подається у форматі діалогу з будь-якою іншою культурно-мистецькою сферою, найпоширенішою комбінацією є співпраця художника та музиканта. Картину "Синхронія" ужгородський митець Іван Небесник презентував спільно з земляками Андрієм Гасинцем та Сергієм Джугою і їхньою формацією "Voice of Boys". Щоправда, Іван зізнається, що гармонійна колаборація вийшла не одразу.

– Головною умовою була відповідність полотна із музичним твором, нам не одразу вдалося створити такий діалог – спочатку це були два окремі, хай навіть естетично довершені, твори. Однак, з другої спроби Андрій влучив у настрій моєї картини» – розповів художник.

Магія будинку Булгакова – це також одна зі складових проекту, художник мав на меті вступити в діалог не лише з музикантами, а й досягнути синхронії із особливостями історичного місця.

Іван переконаний, що і однієї роботи може бути достатньо, щоб глядач сформував загальне враження про художника, адже на його думку, абстрактна річ не потребує великих контекстуальних пояснень.

– Це – не поп-арт, це грубо кажучи – нічого. Тому, якщо на виставці є вибір із різних "нічого", тоді і настрою відповідного не буде. Абстрактний художник повинен виробити шлях, ідеальний варіант – це коли всі твої роботи – продовження однієї.

Виставка триватиме до 22 жовтня 2013 року у місті Києві, на Андріївському узвозі, 13.

Varosh

0 #