Новини

Harlem Shake по-ужгородськи: як позитивно збожеволіти на мить (ВІДЕО)

20 Лютого 2013 3 495

Попри не надто гарну погоду на центральній площі Ужгорода зібралося понад 3 десятки молодих людей, аби разом повторити подвиг 5-ох австралійських підлітків, які створили інтернет-мем Harlem Shake.

«Я радий, що Ужгород став частиною мейнстріму. Очікував, що прийде більше людей, але мабуть погода вплинула. Загалом нас було близько 50. Стільки ж, а то і більше – глядачів. Особливо сподобалась реакція декана стоматологічного факультету пана Перести, який після наших пояснень, що тут відбувається, запитав: а що за півник тут бігає», – поділився з нам організатор Harlem Shake по-ужгородськи Дмитро Осіпов.

«У неділю ввечері ми з Дмитром Осіповим створили подію у Вконтакте, де запрошували усіх організувати Harlem Shake по-ужгородськи. На нашу пропозицію відразу відгукнулося чимало людей. Як видно на відео, усі прийшли з відповідним екіперуванням та грали кожен свою роль. Найбільше постраждав хлопець, який лежав на землі у спальному мішку та імітував гусеницю», – додав партнер по організації Гарлмеського струсу в Ужгороді Віталій Глагола, який саму подію прогуляв.

Більше на відео, і гарного настрою)

Harlem Shake – це потужний інтернет-мем та вірус, який запустили 5 австралійських підлітків, завантаживши у Youtube 2 лютого 2013 року відео з екзотичними танцями.

За перший тиждень відео зібрало понад 2,5 мільйона переглядів. Наразі – майже 14. Опісля в онлайні почали з’являтися інші версії Harlem Shake (перекладається з англійської мови як Гарлемський струс). Ось добірка топових.

0 #