Новини

Газета “День” оголосила масштабний фотоконкурс

6 Серпня 2013 3 338

Міжнародний фотоконкурс вже є XV за ліком, повідомляє day.kiev.ua.

Головна мета конкурсу – добір кращих світлин української фотожурналістики й авторів-аматорів для популяризації на шпальтах газети "День", у виставкових залах України та за кордоном, у мережі Інтернет. Переможці визначатимуться у п’яти номінаціях: "Події", "Особистість", "Життя, як воно є", "Український світ" та "Світ очима дітей". 

У конкурсі можуть взяти участь професійні фотографи, фотожурналісти, аматори та діти до 18 років. Максимальна кількість надісланих фото від одного учасника — 10 робіт. Фотографії приймаються до 15 вересня.

До знімків потрібно додати контактні дані учасника: П.І.Б., адреса, телефон, e-mail (для дітей — батьків). Електронний варіант фотороботи, записаний на цифровий інформаційний носій (CD або DVD) у форматі JPEG. Копії паспорта (першу, другу, третю, четверту сторінки та сторінку, на якій зазначено місце реєстрації) та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Роботи можна надіслати за адресою: Україна, 03115, м. Київ, пр-т Перемоги, 121Д, із поміткою: "Фотоконкурс "День-2013". За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044) 303-96-21.

0 #